Projektai

Projektai

FAMILY CARE

FAMILY CARE projektas bendradarbiauja su suaugusiųjų mokytojais, konsultantais ir profesinio orientavimo specialistais, kad būtų patvirtinti įgūdžiai, kuriuos šeimos globėjai įgijo neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu. Projektu FAMILY CARE siekiama padėti šeimos globėjams įteisinti jų neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu įgytas kompetencijas, naudojant skaitmeninius ženkliukus ir mikrokredencialus.

Plačiau

FM MENTORING

ES programa: „Erasmus+“ KA2 suaugusiųjų švietimo strateginių partnerysčių koordinatorius: VšĮ Skudutiškio akademija (Lietuva)

Plačiau

ERASMUS+ strateginių partnerysčių projektas FAMILY MENTOR

Projekto pagrindinis tikslas – pasitelkiant tarptautinių partnerių patirtį ir turimą praktiką sukurti inovatyvius metodus, skirtus šeimos mentorių mokymui, kompetencijų įsivertinimui ir pasiruošimą jų pripažinimui.

Plačiau

Projektų rezultatai

Naujienos

Išvyka į Safari parką

Nors oras buvo blogas, bet vaikai labai džiaugėsi galėdami apsilankyti Safari parke ir iš arti pamatyti tiek daug gyvūnų. 

Plačiau

Sporto diena

Antalgės vaikų dienos centre vyko sporto diena. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, ieškojo lobio bei džiaugėsi laimėtais prizais. Daugiau  įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau