Vaikų dienos centras „Dubingių spindulėliai“

Vaikų dienos centras „Dubingių spindulėliai“

Apie mus

Vaikų dienos centras Dubingiuose pirmą kartą duris atvėrė 2007 metais. Vaikų dienos centro tikslas – rūpintis Dubingių seniūnijos bendruomenių vaikų gerove, ginant jų teises ir teikiant dienos socialinės priežiūros bei socioedukacines paslaugas šeimoms, organizuoti užimtumą, teikti tų šeimų nariams sociokultūrines ir socioedukacines paslaugas, ugdančias šeimos socialinę ir ekonominę atsakomybę. Siekiant šio tikslo įgyvendinimo naudojamasi rezultatais ir ištekliais, kurie buvo sukurti vykdant 2009–2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo finansuojamą projektą ,,Kaimo vaikų gerovės didinimas steigiant skėtinį vaikų dienos centrą „Tiltas“”. Centre vykdoma vaikų emocinio atsparumo ugdymo programa, sukurta saugi ir jauki, motyvuojanti dalyvauti centro veiklose, aplinka.

2020-2021 metų laikotarpiu vaikų dienos centrą iš dalies finansuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (programa Paslaugų ir integracijos plėtra).

Vaikų dienos centre „Dubingių spindulėliai“ vaikų užimtumą organizuoja kūrybingos ir rūpestingos pedagogės – Laima Grigelevičienė ir Marytė Gudėnienė.

Mūsų veikla

Vaikų dienos centras labai mėgstamas mažųjų ir jau paaugusių dubingiečių – centre lankosi apie 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Čia vaikai randa sau įdomios ir naudingos veiklos: kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, ruošia pamokas, piešia, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

Mūsų draugai

  • Asvejos regioninis parkas

  • Poilsio namai ,,Dubingiai“

  • Dubingių biblioteka

  • Molėtų r. Giedraičių A. Jaroševičiaus gimnazijos Dubingių pagrindinio ugdymo skyrius

  • Dubingių seniūnija

  • Tezaurus įmonių grupė

Baigė veiklą 2020 m. uždarius Dubingių mokyklą

Naujienos

Išvyka į Safari parką

Nors oras buvo blogas, bet vaikai labai džiaugėsi galėdami apsilankyti Safari parke ir iš arti pamatyti tiek daug gyvūnų. 

Plačiau

Sporto diena

Antalgės vaikų dienos centre vyko sporto diena. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, ieškojo lobio bei džiaugėsi laimėtais prizais. Daugiau  įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau