Vaikų dienos centrai

Vaikų dienos centras „Tiltas“

Vaikų dienos centre vaikai gali linksmai ir naudingai praleisti laiką: kurti, šokti, dainuoti, klausytis muzikos, dalyvauti konkursuose, švęsti kalendorines ir šeimos šventes, lankyti būrelius, ruošti pamokas, piešti, keliauti į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleisti laiką vasaros stovykloje, įsijungti į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauti šventėse.

Plačiau

Vaikų dienos centras „Būkime stiprūs“

Vaikų dienos centre mielai renkasi jaunieji antalgiškiai, maždaug 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Centre vaikai naudingai, linksmai ir įdomiai leidžia laiką: piešia, kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, ruošia pamokas, vaidina, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

Plačiau

Vaikų dienos centras „Dubingių spindulėliai“

Vaikų dienos centras labai mėgstamas mažųjų ir jau paaugusių dubingiečių – centre lankosi apie 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Čia vaikai randa sau įdomios ir naudingos veiklos: kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, ruošia pamokas, piešia, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

Plačiau

Naujienos

Išvyka į Safari parką

Nors oras buvo blogas, bet vaikai labai džiaugėsi galėdami apsilankyti Safari parke ir iš arti pamatyti tiek daug gyvūnų. 

Plačiau

Sporto diena

Antalgės vaikų dienos centre vyko sporto diena. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, ieškojo lobio bei džiaugėsi laimėtais prizais. Daugiau  įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau