Vaikų dienos centrai

Vaikų dienos centras „Tiltas“

Vaikų dienos centre vaikai gali linksmai ir naudingai praleisti laiką: kurti, šokti, dainuoti, klausytis muzikos, dalyvauti konkursuose, švęsti kalendorines ir šeimos šventes, lankyti būrelius, ruošti pamokas, piešti, keliauti į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleisti laiką vasaros stovykloje, įsijungti į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauti šventėse.

Plačiau

Vaikų dienos centras „Būkime stiprūs“

Vaikų dienos centre mielai renkasi jaunieji antalgiškiai, maždaug 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Centre vaikai naudingai, linksmai ir įdomiai leidžia laiką: piešia, kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, ruošia pamokas, vaidina, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

Plačiau

VDC Tiltas

Vaikų dienos centras labai mėgstamas mažųjų ir jau paaugusių dubingiečių – centre lankosi apie 30 priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų. Čia vaikai randa sau įdomios ir naudingos veiklos: kuria, šoka, dainuoja, klausosi muzikos, ruošia pamokas, piešia, dalyvauja konkursuose, švenčia kalendorines ir šeimos šventes, keliauja į išvykas, ekskursijas, įdomiai praleidžia laiką vasaros stovykloje, įsijungia į bendruomenės gyvenimą talkomis, dalyvauja šventėse.

Plačiau

Naujienos

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Skudutiškio akademija dalyvauja ERASMUS+ Projekte WE MEN

 Projekto tikslas- spręsti lyčių nelygybės problemas taikant emocinio intelekto ir lyčių lygybės mokymo metodus skirtus suaugusiųjų švietėjų tobulinimui naudojant skaitmeninius sprendimus. Projekto trukmė: 2020-10-01 – 2022-09-30 Daugiau informacijos apie projektą: https://skudutiskis.lt/projektai/erasmus-projektas-we-men/

Plačiau

Ut erat enim, consequat fringilla pharetra eget Copy

Aenean mattis aliquet orci id pulvinar. Curabitur et urna non est iaculis maximus. Sed viverra elementum sem, sit amet varius orci ultricies eget.

Plačiau