Projektai

Parama neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu šeimos globėjų įgytų kompetencijų patvirtinimui naudojant skaitmeninius ženklelius ir mikrokrdencialus. Projekto Nr. 2022-1-LT01-KA220-ADU-000087923

Parama neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu šeimos globėjų įgytų kompetencijų patvirtinimui naudojant skaitmeninius ženklelius ir mikrokrdencialus.

Projekto Nr. 2022-1-LT01-KA220-ADU-000087923

FAMILY CARE projektas bendradarbiauja su suaugusiųjų mokytojais, konsultantais ir profesinio orientavimo specialistais, kad būtų patvirtinti įgūdžiai, kuriuos šeimos globėjai įgijo neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu.

Projektu FAMILY CARE siekiama padėti šeimos globėjams įteisinti jų neformaliojo ir savaiminio mokymosi metu įgytas kompetencijas, naudojant skaitmeninius ženkliukus ir mikrokredencialus.

Projekto uždaviniai:

  • Bendradarbiauti su suaugusiųjų švietėjais, konsultantais ir profesinio orientavimo specialistais.
  • Naudoti skaitmeninius ženkliukus ir mikrokredencialus šeimos globėjų įgūdžiams patvirtinti.
  • Palengvinti jų perėjimą į darbo rinką, pagerinant įsidarbinimo galimybes.

Projekto rezultatai:

  • Šeimos globėjų kompetencijų skaitmeninio patvirtinimo Europos sistema.
  • FAMILY CARE virtualus miestelis, skirtas suaugusiųjų mokytojams, konsultantams, profesinio orientavimo specialistams ir šeimos globėjams.
  • Mobilioji vertinimo programėlė, skirta skaitmeniniam šeimos globėjų kompetencijų patvirtinimui.
  • Projekto rezultatų panaudojimo ir tvarumo strategija.

 

Naujienos

Išvyka į Safari parką

Nors oras buvo blogas, bet vaikai labai džiaugėsi galėdami apsilankyti Safari parke ir iš arti pamatyti tiek daug gyvūnų. 

Plačiau

Sporto diena

Antalgės vaikų dienos centre vyko sporto diena. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, ieškojo lobio bei džiaugėsi laimėtais prizais. Daugiau  įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau