Projektai

Šeimos mentorių kompetencijų kūrimas ir sertifikavimas naudojant mišrias technologijas

Mes esame socialinės būtybės, gyvenančios socialiniuose santykiuose, o svarbiausia yra šeimos santykiai. Spartūs pokyčiai, vykstantys pasaulyje, tampa vis didesniu iššūkiu šeimoms prisitaikyti ir rasti greitus sprendimus.

Šeimos mentorių kompetencijų kūrimas ir sertifikavimas naudojant mišrias technologijas

 

ES programa: „Erasmus+“ KA2 suaugusiųjų švietimo strateginių partnerysčių koordinatorius: VšĮ Skudutiškio akademija (Lietuva)

Trukmė: 2021 m. lapkritis – 2023 m. lapkritis

 

Mes esame socialinės būtybės, gyvenančios socialiniuose santykiuose, o svarbiausia yra šeimos santykiai. Spartūs pokyčiai, vykstantys pasaulyje, tampa vis didesniu iššūkiu šeimoms prisitaikyti ir rasti greitus sprendimus. Šeimoms reikia skirti ypatingą dėmesį, kai reikia spręsti problemas ir iššūkius, su kuriais jos susiduria, ir rasti tinkamiausius sprendimus, kaip pagerinti savo šeimos fizinę, socialinę ir emocinę gerovę. FM MENTORING projekto tikslas yra sukurti tobulinimo mokymą šeimos mentoriams, apmokytam ir apmokytam specialistui, tobulinančiam ir patvirtinantį jų įgūdžius naudojant novatoriškas technologijas, siekiant pagerinti jų veiklą, kai reikia padėti šeimoms ieškoti informacijos, prevencijos, navigacijos, šeimos gerovės tvarumo, užimtumas, švietimas ir socialinė politika.

 

 

Naujienos

Išvyka į Safari parką

Nors oras buvo blogas, bet vaikai labai džiaugėsi galėdami apsilankyti Safari parke ir iš arti pamatyti tiek daug gyvūnų. 

Plačiau

Sporto diena

Antalgės vaikų dienos centre vyko sporto diena. Vaikai dalyvavo įvairiose rungtyse, ieškojo lobio bei džiaugėsi laimėtais prizais. Daugiau  įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau

Išvyka į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą

Antalgės vaikų dienos centro vaikai keliavo į G. ir G. Kriugiškių kaimo turizmo sodybą.  Sodyboje jų laukė daug įspūdžių bei dalyvavimas įvairiose rungtyse, ieškant paslėpto lobio. Daugiau šios kelionės įspūdžių galite rasti Facebook paskyroje: https://www.facebook.com/groups/5002063539865979

Plačiau